arrows Firemní blok arrowsXella Trockenbau-Systeme
text: redakce
číslo: 06/08
Xella Trockenbau-Systeme
Od dubna letošního roku je Xella Trockenbau-Systeme Praha, dodavatel sádrovláknitých a cementovláknitých desek FERMACELL, oficiálním obchodním partnerem Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD).
odeslat odeslat    tisk tisk

Statut obchodní partner ADMD pro společnost Xella Trockenbau-Systeme Praha schválila Výkonná rada ADMD na základě doporučení členských firem Asociace a na základě splnění vstupních kritérií ADMD. Obchodní partner ADMD musí vyrábět materiály a technologie určené pro použití v montovaných domech na bázi dřeva, má sídlo, dceřinou společnost nebo zastoupení v České republice a déle než jeden rok dodává materiál minimálně dvěma řádným členům Asociace. Pro společnost Xella Trockenbau-Systeme Praha přináší statut řadu výhod. Společnost bude mít k dispozici aktuální informace z dění v Asociaci, informace o trhu dřevostaveb, o konferencích, školeních atd. Obchodní partner Asociace může využívat např. vystavovatelské slevy, partnerská společnost má možnost informovat o svých produktech, novinkách, certifikacích, montážních postupech, výsledcích zkoušek apod.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007