arrows Odborné akce arrows Otvorové výplně staveb arrowsVÝZVA K PODÁNÍ ANOTACÍ ODBORNÝCH PŘÍSPĚVKŮ A FIREMNÍ PREZENTACE NA SEMINÁŘ OTVOROVÉ VÝPLNĚ STAVEBNÍCH KONSTRUKCÍ
text: redakce
číslo:
VÝZVA K PODÁNÍ ANOTACÍ ODBORNÝCH PŘÍSPĚVKŮ A FIREMNÍ PREZENTACE NA SEMINÁŘ OTVOROVÉ VÝPLNĚ STAVEBNÍCH KONSTRUKCÍ

René Růžička STAVOKONZULT pořádá již 6. ročník  celostátního odborného semináře „ Otvorové výplně stavebních konstrukcí „  pořádaný tradičně v Hradci Králové v Kongresovém centru Aldis. Akce se koná ve dnech 25.- 26.října 2011 za účasti dvou odborných garantů , Technického a zkušebního ústavu stavebního Praha,s.p. a Výzkumného ústavu pozemních staveb - Certifikační společnost,   s.r.o.

odeslat odeslat    tisk tisk

Záštitu nad touto akcí převzal pan Ing. Lubomír Vais,   ředitel Státního fondu rozvoje bydlení a pan Ing. Václav Matyáš,   prezident Svazu podnikatelů ve stavebnictví.

Na přípravě semináře dále spolupracují:
Česká komora autorizovaných inženýrů,Státní fond rozvoje bydlení,Svaz podnikatelů ve stavebnictví,Sdružení výrobců stínící techniky a jejich částí.

Seminář je určen projektantům,   architektům,   výrobcům otvorových výplní  a    jejich komponentů  s  příslušenstvím ,   stavebním,   montážním  společnostem,  stavebníkům a investorským organizacím   jako jsou stavební odbory měst a obcí   nebo bytových  družstev  a správcům  bytových fondů.

Součástí výstavních prostor semináře bude  nejen  prezentace firem dodávajících certifikované materiály ale také  výstava věnovaná vývoji okenních profilů a skel od roku 1970 až do naší současnosti.   Seminář je zařazen do programu celoživotního vzdělávání ČKAIT a  je  ohodnocen 2 body.

Více informací o přihlášení k účasti a možnosti prezentace získáte na internetových stránkách www.stavokonzult.cz

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Uzavírka anotace přednášek a přihlášení partnerů na seminář je do 31. srpna 2011!

Pozvánka ke stažení zde.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
tip: insurance working capital
© 2007