arrows Informační servis arrows Konference, semináře arrowsTechnologická burza Energy-Efficient Building
text: redakce
číslo: 06-07/09
Technologická burza Energy-Efficient Building
Na konci dubna se uskutečnila v Kongresovém centru BVV na brněnském výstavišti technologická burza Energy-Efficient Building, organizovaná partnery sítě Enterprise Europe Network z České republiky a zahraničí.
odeslat odeslat    tisk tisk

Na předem připravených schůzkách podle profilů jednotlivých účastníků se vzájemně mezi sebou setkalo 25 firem z České republiky, Slovenska, Velké Británie, Německa a dalších zemí. Hlavními organizátory akce byly Technologické centrum Akademie věd ČR, Regionální hospodářská komora Brno, Veletrhy Brno, a.s., a další partneři. Technologická burza se uskutečnila jako doprovodný program Stavebních veletrhů Brno 2009 IBF a SHK Brno a profil akce korespondoval s jejich letošním zaměřením na energeticky úsporné stavební technologie. Jednou z českých firem, která se technologické burzy Energy-Efficient Building v rámci Stavebních veletrhů Brno zúčastnila, byla i firma STEP Trutnov, a.s., která se zabývá vývojem, výrobou a dodávkami technologií pro energetiku, tepelnou techniku a související obory. Na technologické burze nabízela svůj unikátní kotel na spalování celých balíků slámy.

„Předem připravené schůzky na technologické burze nám umožnily se setkat se zástupkyní firmy z Velké Británie a zástupcem firmy z Ukrajiny, která má zájem spalovat lněné stonky. Oběma společnostem budou zaslány upřesňující informace o možném způsobu spolupráce,“ řekl ředitel firmy Step Trutnov, a.s., Libor Pavlíček, MBA.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007