arrows Firemní blok arrowsSuperbrand pro značku TONDACH
redakce
číslo: 08/07
Superbrand pro značku TONDACH
odeslat odeslat    tisk tisk

V druhém ročníku soutěže se rozhodla odborná komise, složená z významných osobností z oblasti brandingu, udělit titul firmě TONDACH a zařadit ji tak do exkluzivní skupiny 100 značek, kterým status Superbrand České republiky náleží.
Program Superbrands funguje už několik let ve více než šedesáti zemích světa, v České republice zahájil svoji činnost v roce 2004. Statut Superbrand je v každé zemi udělován dobrovolnou nezávislou porotou odborníků. Získat ocenění přitom mohou pouze značky, které si ho podle názoru poroty a kontextu daného trhu skutečně zaslouží. „Velmi si vážíme uznání, které jsme udělením certifikátu TONDACH – Superbrand České republiky získali. Dlouhodobě usilujeme o co nejvyšší kvalitu výrobků značky TONDACH a toto ocenění vnímáme jako poctu všem, kteří pro značku TONDACH pracují,“ uvedla vedoucí marketingu Ing. Jana Klasová.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007