arrows Firemní blok arrowsStřecha jedním tahem s novinkou Monrock MAX
text: redakce
číslo: 02/08
Střecha jedním tahem s novinkou Monrock MAX
odeslat odeslat    tisk tisk

Rockwool, a.s., představila u příležitosti výstavy Střechy Praha novou generaci izolačního materiálu pro tepelnou, zvukovou a protipožární izolaci plochých střech. Novinka s názvem Monrock MAX, která nahrazuje dosavadní desky Spodrock a Dachrock, přináší inovativní řešení. Již není třeba používat dvě různé desky!
Střecha jedním tahem – to je hlavní výhoda nového systému. Díky jednovrstvé pokládce dochází k výraznému snížení pracnosti, a tím i úspoře finančních prostředků. Na stavbě je pouze jeden druh desky, což zjednodušuje logistiku. Jedná se o inovativní a patentované řešení, které se s úspěchem používá v celé Evropě. Deska v celé své tloušťce využívá osvědčených protipožárních vlastností kamenné vlny.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007