arrows Soutěže arrows Stavba Vysočiny arrowsStavba Vysočiny
text: redakce
číslo: 03/07
Stavba Vysočiny
odeslat odeslat    tisk tisk

ČSPS ČR – kraj Vysočina ve spolupráci se Stavebním sdružením Vysočina, krajem Vysočina a Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě – oblastní kancelář Jihlava zahájil příjem přihlášek do 5. ročníku přehlídky stavebních realizací – Stavba Vysočiny 2006. Záštitu nad jubilejním ročníkem přijal hejtman kraje Vysočina Miloš Vystrčil. V letošním ročníku mohou soutěžící přihlásit své realizace postavené v kraji Vysočina v letech 2005–2006 do šesti základních kategorií:


1. Stavby občanské vybavenosti
2. Stavby určené k bydlení
3. Stavby dopravní, inženýrské a vodohospodářské
4. Stavby technologické a pro průmysl
5. Rekonstrukce a obnova
6. Řemeslný a konstrukční detail

V kategoriích 1.–5. vítěz obdrží titul PRESTIŽNÍ STAVBA VYSOČINY 2006. V šesté kategorii bude udělen odbornou porotou titul ZLATÉ RUCE – STAVBA VYSOČINY 2006. V květnu proběhne hlasování veřejnosti, které rozhodne o udělení titulu CENA VEŘEJNOSTI – STAVBA VYSOČINY 2006.
Poslední den pro přihlášení realizace je 27. dubna 2007. Vyhlášení výsledků se uskuteční 29. května v Městském divadle ve Žďáru nad Sázavou.

Další informace:
www.stavbavysociny.cz/soutez

Martin Pertl, manažer SPS ČR – kraj Vysočina
Tel.: 737 555 677
E-mail: jihlava@sps.czStavba VysočinyLicence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007