arrows Soutěže arrows Stavba Vysočiny arrowsStavba Vysočiny 2007
text: redakce
číslo: 03/08
Stavba Vysočiny 2007
odeslat odeslat    tisk tisk

Vypisovatelé 6. ročníku soutěže Stavba Vysočiny 2007, která mapuje stavební realizace na území kraje Vysočina z období 2006–2007, rozšířili možnosti ohodnocení o další individuální cenu. Vedle ocenění hejtmana, který nad akcí převzal záštitu, bude udělena Cena časopisu Stavebnictví, který je prvním společným odborným časopisem stavebních inženýrů, techniků a podnikatelů.
Kraj Vysočina, Stavební sdružení Vysočina o.s. a krajské pobočky Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR a České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě vyhlásili na začátku února pravidla pro šestý ročník této největší přehlídky architektonických, stavebních a řemeslných realizací v kraji Vysočina. Do aktuálního ročníku, který bude slavnostně ukončen 27. 5. v Městském divadle v Pelhřimově, mohou investoři, projektanti, architekti, stavební firmy nebo řemeslníci přihlásit své realizace, které byly dány do provozu nebo zkolaudovány na území kraje Vysočina od 1. 1. 2006 do 31. 12. 2007.
Realizace budou soutěžit v kategoriích:

  • Stavby občanské vybavenosti;
  • Stavby určené k bydlení;
  • Stavby dopravní, inženýrské a vodohospodářské;
  • Stavby technologické a pro průmysl;
  • Rekonstrukce a obnova;
  • Řemeslný a konstrukční detail.

Uznání může získat až patnáct realizací. V prvních pěti uvedených kategoriích obdrží vítěz titul PRESTIŽNÍ STAVBA VYSOČINY 2007. V šesté kategorii bude udělen odbornou porotou titul ZLATÉ RUCE – STAVBA VYSOČINY 2007. Realizace na druhých místech obdrží Čestná uznání. Na začátku května proběhne hlasování veřejnosti, které rozhodne o udělení titulu CENA VEŘEJNOSTI – STAVBA VYSOČINY 2007. Do počtu patnácti možných ocenění zbývají již jen Cena hejtmana a Cena časopisu Stavebnictví.
Pro účastníky výstavby, kteří chtějí prezentovat své realizace, je na webových stránkách www.stavbavysociny.cz připraven komplexní informační servis, včetně zjednodušeného postupu pro přihlášení „krok za krokem“.
Uzávěrka pro přihlášky je stanovena na 28. dubna 2008.
Soutěž Stavba Vysočiny 2007 podporují z pozice generálního partnera společnosti RIEDER BETON (www.rieder.cz), která se zabývá výrobou betonových prvků pro pozemní, silniční a železniční stavitelství, a REMMERS CZ (www.remmers.cz), která je předním odborníkem na ochranu a sanaci dřeva, budov a staveb. Hlavními partnery jsou společnosti WIENERBERGER CIHLÁŘSKÝ PRŮMYSL (www.wienerberger.cz), největší výrobce zdicích systémů v České republice, a RIGIPS (www.rigips.cz), světový výrobce sádrokartonu, sádrových produktů a jeden z předních dodavatelů polystyrenových izolací na světě.
Mediálními partnery jsou časopis Stavebnictví (www.casopisstavebnictvi.cz), Stavební portál Vysočiny (www.portalvysociny.cz), Stavební portál eStav.cz (www.estav.cz), Český rozhlas Region (www.rozhlas.cz/vysocina/portal/), Zpravodajství z Vysočiny (www.vysocina-news.cz) a Jihlavský deník (http://www.jihlavskydenik.cz).

Kontakt:
Martin Pertl, manažer SPS v ČR – kraj Vysočina
Tel.: 737 555 677
E-mail: jihlava@sps.cz, info@stavbavysociny.czStavba VysočinyLicence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007