arrows Soutěže arrows Stavba roku arrowsStavba roku 2008 Zlínského kraje
text: redakce
číslo: 02/09
Stavba roku 2008 Zlínského kraje
Další ročník soutěže Stavba roku Zlínského kraje oficiálně vyhlásili pořadatelé ze SPS v ČR, ČKAIT a ČKA na svém listopadovém zasedání.
odeslat odeslat    tisk tisk

Soutěž si za svých šest ročníků získala zvučné jméno mezi stavební veřejností. A tak je předpoklad, že i do toho sedmého, který byl oficiálně zahájen 1. prosince, bude přihlášeno velké množství staveb. Soutěžící stavby budou rozděleny do sedmi kategorií. I letos budou soutěžit o nejvyšší ocenění Grand prix architekta Pavla Nováka, o tituly Stavba roku 2008, o Cenu hejtmana Zlínského kraje a o Cenu novinářů.
Součástí akce je soutěž o Studentskou práci roku, do které se pravidelně zapojují studenti středních průmyslových škol. Ocenění získají i studenti SOŠ, pokud budou výborně reprezentovat Zlínský kraj v mezinárodní soutěži učňů stavebních oborů. Termín podání přihlášek do sedmého ročníku soutěže Stavba roku je do 15. března 2009. Výsledky budou vyhlášeny na gala večeru v květnu příštího roku.

Přihlášky ke stažení je možné nalézt také na www.casopisstavebnictvi.cz.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007