arrows Soutěže arrows Stavba roku arrowsStavba roku 2007 - Liberecký kraj
foto: archiv
text: redakce
číslo: 09/08
Stavba roku 2007 - Liberecký kraj
Liberecký kraj, pod záštitou hejtmana Libereckého kraje Petra Skokana, za podpory partnerských organizací letos vyhlásil čtvrtý ročník veřejné soutěže Stavba roku Libereckého kraje. Ceny předal zástupcům firem v rámci Krajských dnů Libereckého kraje v České Lípě Vít Příkaský, člen Rady Libereckého kraje pověřený vedením resortu regionálního rozvoje a evropských projektů Libereckého kraje a předseda soutěžní poroty.
odeslat odeslat    tisk tisk

Soutěž měla dvě kategorie, a to kategorii Stavby pozemního stavitelství a kategorii Stavby inženýrského stavitelství. V první kategorii se vítězem stalo Informační centrum Technické univerzity v Liberci, jehož přihlašovatelem byla Regionální stavební s.r.o. V druhé kategorii stanulo na příčce nejvyšší Protipovodňové opatření a přemostění Jizerky od přihlašovatele Projektová kancelář VANER s.r.o. Občané měli také možnost zasáhnout do dění soutěže a svými hlasy určit vítěze ve speciální kategorii Cena sympatie občanů za stavební počin roku 2007. Nejvíce se líbila modernizace můstku K70, jejímž přihlašovatelem je Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou.
Na závěr slavnostního aktu byla Českým svazem stavebních inženýrů vyhlášena cena Dr. Ješe, shodou okolností opět vyhrál můstek v Lomnici nad Popelkou, odměněn byl i syn Dr. Ješe Štěpán, jehož jméno nese toto ocenění za tvůrčí stavební počin ve stavebním oboru.

Informační centrum Technické univerzity v Liberci
¤ Informační centrum Technické univerzity v Liberci

Můstek K70 v Lomnici nad Popelkou
¤ Můstek K70 v Lomnici nad Popelkou

Protipovodňová opatření a přemostění Jizerky
¤ Protipovodňová opatření a přemostění Jizerky

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007