arrows Soutěže arrowsSoutěž STAVBA VYSOČINY 2008
text a foto: redakce
číslo: 02/09
Soutěž STAVBA VYSOČINY 2008
Soutěž STAVBA VYSOČINY se stala jedinečnou příležitostí, jak prezentovat svoji práci a zároveň se setkat i utkat se svými kolegy i konkurenty.
odeslat odeslat    tisk tisk
Soutěž STAVBA VYSOČINY 2008Za šest let soutěže se podařilo prezentovat a propagovat 129 realizací a zhodnotit vynaložené úsilí při přípravě podkladů, které si mj. na internetových stránkách soutěže prohlédne více než 80 000 čtenářů ročně. Věříme, že i letos bude tato tradiční akce pro řadu investorů, architektů, projektantů, řemeslníků a stavebních firem přitažlivá. Stavební sdružení Vysočina o.s., kraj Vysočina a krajské pobočky Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR a České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě vyhlásily pravidla pro sedmý ročník této největší přehlídky architektonických, stavebních a řemeslných realizací v kraji Vysočina. Do aktuálního ročníku, který zaštítil hejtman kraje Jiří Běhounek, mohou investoři, projektanti, architekti nebo stavební firmy přihlásit své realizace, které byly dány do provozu nebo zkolaudovány na území kraje Vysočina v období od 1. ledna 2007 do 31. prosince 2008.
V odborné části může být v jednotlivých kategoriích (Stavby občanské vybavenosti; Stavby určené k bydlení; Stavby dopravní inženýrské a vodohospodářské; Stavby technologické a pro průmysl; Rekonstrukce a obnova) za vítězství porotou udělen titul PRESTIŽNÍ STAVBA VYSOČINY 2008 a Čestné uznání za místo druhé. Ze všech přihlášených staveb laická veřejnost vybere a sms hlasováním rozhodne o udělení titulu CENA VEŘEJNOSTI – STAVBA VYSOČINY 2008. V rámci celé soutěže bude udělena CENA HEJTMANA a CENA ČASOPISU STAVEBNICTVÍ. Letošní novinkou je možnost zhotovitele stavby nominovat jednoho ze svých subdodavatelů, který se zasloužil o výjimečné technické, konstrukční, řemeslné provedení nebo montáž náročné technologie, na titul ZLATÉ RUCE – STAVBA VYSOČINY 2008.    Pro zájemce, kteří se chtějí pochlubit svojí realizací, je na webových stránkách www.stavbavysociny.cz připraven komplexní informační servis, včetně zjednodušeného postupu pro přihlášení „krok za krokem“. Uzávěrka pro přihlášení a předání soutěžních podkladů je stanovena na 27. dubna 2009. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční 3. června na zámku ve Velkém Meziříčí.Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007