arrows Firemní blok arrowsSoutěž Rigips
redakce
číslo: 09/07
Soutěž Rigips
odeslat odeslat    tisk tisk

Soutěž „S podhledy Rigips do světa“ je určena všem architektům a projektantům, kteří využívají akustické nebo kazetové podhledové systémy Rigips. Cílem akce je vyzdvihnout a ocenit technický výkon a design. Třetí národní kolo soutěže se již brzy uzavírá. Do soutěže se může přihlásit fyzická i právnická osoba, která navrhla projekt výhradně s podhledy Rigips a ten byl zrealizován (dokončen) v období od 1. srpna 2005 do 30. září 2007 na území České republiky.
Hlavními hodnotícími kritérii jsou originalita konstrukcí a celkový estetický dojem. Velikost a objem realizovaného díla nejsou zohledněny. Přihlášky do soutěže musí být doručeny do sídla společnosti Rigips v termínu do 31. 10. 2007. Přihláška, podrobná pravidla i vítězné projekty minulých ročníků jsou uveřejněny na webových stránkách společnosti Rigips www.rigips.cz v části Novinky.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007