arrows Soutěže arrowsSlavnostní vyhlášení výsledků Soutěže dřevěný dům 2008
redakce
číslo:
Slavnostní vyhlášení výsledků Soutěže dřevěný dům 2008
Tisková konference  je pořádaná Nadací dřevo pro život  na téma: Slavnostní vyhlášení výsledků Soutěže dřevěný dům 2008.  Tisková konference se uskuteční ve středu 23. dubna 2008 od 13.00 hodin v sále Brno, Pavilónu A, Brněnských veletrhů a výstav.
odeslat odeslat    tisk tisk

Informace poskytnou a na dotazy budou odpovídat:

  • Ing. Jiří Pohloudek, místopředseda správní rady, Nadace dřevo pro život
  • Ing. Josef Smola, předseda soutěžní poroty, Česká komora architektů
  • Ing. Jiří Novák, generální ředitel, Lesy ČR, s. p.
  • představitel Ministerstva zemědělství ČR – spoluvyhlašovatele soutěže
  • vítězové soutěže

Po tiskové konferenci se uskuteční v rotundě Pavilonu A od 16:00 hod. slavnostní ceremoniál předání cen vítězům soutěže a dalších odměn za vynikající soutěžní práce.

Těšíme se na shledání s Vámi


Bližší informace vám poskytne: Ing. Jan Řezáč, výkonný ředitel nadace, mobil: 724 576 008, e-mail: jan.rezac@drevoprozivot.cz

Účast na TK prosím potvrďte Pavlu Křížovi, mobil: 728 466 433, e-mail: pkriz@emcgroup.cz

Architektonicko-konstrukční Soutěž dřevěný dům naplnila sen celé řady odborníků, kteří se od počátku 90. let spolupodíleli na prosazování moderních domů na bázi dřeva v české společnosti. Již první ročník se svým rozsahem stal největší architektonickou soutěží za posledních 20 let. Cílem soutěže je podpora realizace domů z tuzemského obnovitelného přírodního materiálu v rámci trvale udržitelného stavění. Díky vysoké účasti byl vytvořen základ databáze kvalitních projektů domů na bázi dřeva. Prostřednictvím katalogu a putovní výstavy budou informace o dobrých vlastnostech dřevěných domů poskytovány široké veřejnosti.

Ivana Duchoňová, Rigips, s.r.o.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007