arrows Firemní blok arrowsŠkolení pokrývačů
text: redakce
číslo: 01/08
Školení pokrývačů
odeslat odeslat    tisk tisk

Kvalita provedení práce dnes z velké míry rozhoduje o renomé firmy. Kvalitní pokrývačské firmy proto dbají na vzdělávání svých pracovníků. Jednou z možností, jak jejich kvalifikaci zvyšovat, jsou různá školení. Firma TONDACH již několik let pořádá pro vybrané pokrývače pravidelná školení I. a II. stupně, v nichž se zájemci seznámí nejen se sortimentem pálených tašek, ale především se specifiky jejich pokládky. V roce 2008 proběhnou školení v celkem 7 termínech od počátku ledna až do poloviny března.
Školení I. stupně se bude v roce 2008 konat ve Stodu u Plzně 7.–8. ledna, 17.–18. ledna, 4.–5. února a 28.–29. února. V jeho rámci se pokrývači seznámí s produkty a aplikací kompletního systému TONDACH a keramického i nekeramického příslušenství.
Školení druhého stupně je výběrové. Určeno je vždy 16 pokrývačům, kteří již prošli základním školením I. stupně, a navíc pracují s bobrovkami nebo často provádějí rekonstrukce střech památkových objektů a mají zájem se naučit další nadstandardní pokrývačské práce. Toto školení proběhne v prostorách SOU Brno–Bosonohy v termínech 28.–30. ledna, 18.–20. února a 10.–12. března. Pokrývači, kteří mají o školení I. nebo II. stupně zájem, se mohou přihlásit na obchodním oddělení TONDACH na tel.: 581 673 222. Využít lze též e-mail: skoleni@tondach.cz, informace jsou k dispozici i na
www.tondach.cz/skoleni.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007