arrows Vzdělávání, literatura arrows Konference, semináře arrowsŠkolení Modulová koupelna jako stavební prvek nové generace
text: redakce
číslo: 08/10
Školení Modulová koupelna jako stavební prvek nové generace
Školení Modulová koupelna jako stavební prvek nové generace je součástí akreditovaného programu celoživotního vzdělávání ČKAIT.
odeslat odeslat    tisk tisk

Modulová koupelna je efektivní alternativa ke klasické výstavbě koupelen, vhodná pro stavby s větším počtem stejných modulů.

Jedná se o plně kompletizovaný stavební dílec vyráběný industriálním způsobem, vybavený všemi zařizovacími předměty, instalacemi a přívody. Výroba probíhá v kontrolovaném prostředí temperovaných hal v počtu až 15 ks denně.
Zajišťuje splnění nejpřísnějších individuálních, kvalitativních a estetických nároků uživatele a architekta, často náročně realizovatelných v rámci stavby.
Přináší až 20% časovou a finanční úsporu v porovnání s konvenční výstavbou.
Je dodávána na stavbu v termínu, s komplexní zárukou a garantovanou cenou.

audemars piguet replicaLicence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007