arrows Odborné akce arrows Konference, semináře arrowsSimulace budov a techniky prostředí
text: redakce
číslo: 03/10
Simulace budov a techniky prostředí
IBPSA-CZ (International Building Performance Association – Česká republika) pořádá ve spolupráci s ČVUT v Praze Mezinárodní konferenci Simulace budov a techniky prostředí.
odeslat odeslat    tisk tisk

Termín konání:
8. a 9. listopadu 2010 v prostorách ČVUT v Praze.

K prezentaci referátu se lze přihlásit zasláním anotace příspěvku (v délce cca 100 slov) nejpozději do 31. května 2010 podle instrukcí uvedených na http://www.ibpsa.cz, kde lze rovněž nalézt související aktuální informace.

Program konference je zaměřen na využití simulací v následujících oblastech: termodynamika budov a energetických systémů; energetická náročnost budov; vnitřní a vnější aerodynamika budov; vnitřní prostředí budov a dopravních prostředků; vliv prostředí na lidský organismus; projektování energetických systémů budov; optimalizace provozu a regulace vytápění, větrání a klimatizace; aplikace netradičních zdrojů energie; řešení nestandardních stavebních prvků budov.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007