arrows Firemní blok arrowsSchiedel vyhlašuje soutěž pro studenty
text: redakce
číslo: 01/08
Schiedel vyhlašuje soutěž pro studenty
odeslat odeslat    tisk tisk

Společnost Schiedel spolu s Centrem pro podporu počítačové grafiky vyhlásila na letošním Aquathermu soutěž Můj rodinný dům. Soutěž, která propaguje trend používání moderních technologií a úspor při vytápění, chce motivovat studenty k vytváření projektů technologiemi CAD a k seznámení s problematikou komínových systémů. Návrhy domu s ideální koncepcí vytápění mohou přihlašovat studenti všech českých středních odborných škol do konce ledna 2008. Návrh je potřeba odevzdat do konce března 2008.
Soutěžní projekt může přihlásit buď student, nebo studentský kolektiv, který vypracuje projekt pod vedením pedagoga. Projekt má být zpracován v prostředí ArchiCAD a musí v něm být použity GDL knihovny společnosti Schiedel. ArchiCAD 11 CZ si mohou studenti stáhnout zdarma z webových stránek http://eduregistration.graphsoft.com. Aktuální GDL knihovny Schiedel jsou k dispozici na webu společnosti Schiedel – www.schiedel.cz. Tamtéž lze najít i podrobné podmínky soutěže.
Do soutěže je možné se přihlásit do 31. ledna 2008, přihláška musí být doručena pod heslem Soutěž na adresu společnosti (Schiedel, a. s., Horoušanská 286, 250 81 Nehvizdy). Návrhy je třeba doručit tamtéž do 31. března 2008.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007