arrows Firemní blok arrowsROTO - střešní okna s dotací
redakce
číslo: 11-12/07
ROTO - střešní okna s dotací
odeslat odeslat    tisk tisk

Společnost ROTO Stavební elementy, jako partner projektu Dotované bydlení, poskytuje nově zájemcům o střešní okna ROTO prostřednictvím dotace množstevní slevu i na malé nákupy. Stačí, když zákazník svůj nákup provede u smluvního prodejního partnera společnosti ROTO v rámci projektu.
Jediná podmínka – na internetové adrese www.dotovanebydleni.cz, si před nákupem vystavit poukaz kliknutím na tlačítko „poukaz zdarma“ a nechat si jej při placení potvrdit.
Pak už stačí poukaz spolu s kopií prodejního dokladu poslat do centrály Dotovaného bydlení a ta mu odešle na jeho účet dotační peníze. V případě střešních oken ROTO ve výši 4 % z ceny, kterou zákazník u prodejce zaplatil. Ale pozor: poukaz nelze uplatnit zpětně, po nákupu.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007