arrows Firemní blok arrowsRoto: otevření nového centra
text a foto: redakce
číslo: 11-12/08
Roto: otevření nového centra
Nové logistické, výrobní a školicí centrum je zatím tím nejodvážnějším stavebním projektem společnosti Roto Dach- und Solartechnologie GmbH v Bad Mergentheimu. Slavnostní otevření proběhlo 16. října.
odeslat odeslat    tisk tisk

Roto

Celková investice 8 mil. eur, rozšíření plochy o 14 000 m2 a padesátka nových pracovních míst – to jsou hlavní čísla nejvýznamnějšího stavebního projektu, který společnost uskutečnila od začátku svého působení v Bad Mergentheimu. Nové výrobní, školicí a logistické centrum, které společnost Roto postavila za rekordně krátkou dobu, je jednou z největších hal v regionu a zároveň jasným důkazem toho, jaké má společnost v místě, kde působí, ambice do budoucna.
Pod střechou multifunkční budovy sídlí vedle logistiky, která denně vyřídí 1200 až 1500 zásilek, také výroba komponent pro úspěšný solární systém Sunroof. V další části bylo vybudováno nové školicí centrum Roto Campus, které zákazníkům z pokrývačských firem a odborných prodejen nabízí vynikající podmínky pro školení. Na střeše novostavby bylo nedávno uvedeno do provozu fotovoltaické zařízení o ploše 10 000 m2, které vzniklo ve spolupráci s firmou Tauber-Solar GmbH jako jeden z největších modelů takového zařízení se zapojením místních obyvatel.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007