arrows Firemní blok arrowsRockwool v Bohumíně
redakce
číslo: 08/07
Rockwool v Bohumíně
odeslat odeslat    tisk tisk

O padesát procent vyšší kapacitu má nyní závod na výrobu izolačních systémů společnosti Rockwool, a.s., v Bohumíně. Proběhla zde během pouhých osmi týdnů odstávky rozsáhlá modernizace. „Nová linka pomůže nejen trhu s izolacemi, po kterých je velká poptávka, ale také stabilizaci naší výrobní základny,“ uvedl Petr Stejskal, ředitel Business Unit Rockwool Česká republika.
Rockwool, a.s., vytvořil ve zmodernizovaném závodě dalších deset nových pracovních míst, a zvýšil tak počet pracovníků výrobního závodu na 167. Investice do závodu v Bohumíně přesáhly touto modernizací miliardu korun. „Investice se většinou týkala ekologizace provozu a zlepšení životního prostředí v závodu,“ řekl Dirk Bogaert, Managing Director Rockwool pro jihovýchodní Evropu.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007