arrows Informační servis arrowsRobustní štětinové rohože proti blátu a nečistotám
text redakce
číslo:
Robustní štětinové rohože proti blátu a nečistotám
Na jaře se často střídají slunečné a deštivé dny, které s sebou přinášejí bláto a mokro. Aby se tato špína neroznášela po celé firmě, nabízí MEWA robustní štětinové rohože – ideální rohožky pro jarní období.
odeslat odeslat    tisk tisk

 Dovnitř do budovy, ven na dvůr, přes parkoviště a zpět do haly. Zaměstnanci, zákazníci a dodavatelé chodí tam a zpět a přinášejí přitom množství nečistot. Právě v přechodném období mezi zimou a jarem, když boty přenášejí bláto, vlhkost a občas ještě i sníh, je důležité chránit vstupní a spojovací prostory.

Štětinová rohož od firmy MEWA zde vykonává dobrou službu. Systém sestavený z dvou typů vláken pracuje efektivně: Jemná vlákna zachycují vlhkost, hrubé štětiny kartáčují špínu z podešví bot. Tak zůstává špína v rohoži, bota se očistí, podlahy zůstávají čisté. Díky speciální spodní vrstvě drží rohožky pevně na zemi a neklouzají. Starají se o čistotu a bezpečnost práce, protože je minimalizováno nebezpečí uklouznutí.

Kromě robustní štětinové rohože nabízí MEWA víceúčelovou rohož pro každé roční období. Hodí se rovněž pro vstupní prostory, ale také pro použití na recepci, v prodejních a kancelářských prostorech či obytných místnostech, jakož i na schodech a ve výtahu. Rohože chrání podlahy a starají se o dobrý dojem.

MEWA nabízí všechny rohože s kompletním servisem. Servisní řidiči v pravidelných intervalech vyzvedávají rohože v dohodnutých termínech a dodávají čisté. Tak je stále používána čistá rohož.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
© 2007