arrows Soutěže arrowsRigips Trophy 2010 startuje
text a foto: redakce
číslo: 06-07/09
Rigips Trophy 2010 startuje
Rigips, s.r.o. pořádá již více než deset let národní kola mezinárodní soutěže Saint-Gobain Gyproc Trophy, aby podpořily řemeslné dovedností sádrokartonářských firem.
odeslat odeslat    tisk tisk

Letos byl vyhlášen již 6. dvouročník národního kola pod názvem Rigips Trophy. Soutěž Rigips Trophy je určena realizačním firmám. Jejím cílem je podpořit umění, dovednost a kvalitu práce realizačních firem, které zpracovávají produkty a systémy značky Rigips v oblasti suché vnitřní výstavby. Soutěž je vyhlašována vždy na dvouleté období, neboť přihlašovaný objekt musí být do uzávěrky i zrealizován.

Pro rok 2010 jsou vyhlášeny dvě soutěžní kategorie:

  • Systémy suché vnitřní výstavby;
  • Inovativní řešení v suché vnitřní výstavbě.

Soutěže se mohou zúčastnit realizační firmy, které v období 1. října 2007 – 30. září 2009 realizovaly a dokončily v České republice objekt (ucelenou část objektu) ze systémů Rigips a při jeho výstavbě dodržely předepsaná pravidla montáže a aplikační návody Rigips.

Účast v soutěži je dobrovolná a počet přihlášených objektů od jedné realizační firmy je neomezený. Pokud by v případě větší stavby došlo k přihlášení jednoho objektu v jedné kategorii více realizačními firmami, platí první doručená přihláška. Kompletně vyplněné přihlášky i s fotodokumentací musí být doručeny do sídla společnosti Rigips v termínu do 15. 10. 2009.

Doplňující informace k soutěži, včetně formuláře pro přihlášení, je možné najít na www.rigips.cz.

1. místo národního kola z roku 2008, kategorie Systémy suché vnitřní výstavby, kancelářské prostory Monster, Praha
¤ 1. místo národního kola z roku 2008, kategorie Systémy suché vnitřní výstavby, kancelářské prostory Monster, Praha

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007