arrows Analýzy, trendy arrows Materiály arrowsRevoluce v prodeji komínů?
foto: Schiedel
text: Schiedel
číslo:
Revoluce v prodeji komínů?
Společnost Schiedel uvádí v letošním roce na trh převratnou novinku v prodeji komínů. Nejprodávanější komínový systém Uni***Plus začíná do obchodních sítí dodávat v kompletních sadách balených na jediné nevratné paletě. Kromě jednodušší logistiky by mělo nové balení komínu „v jednom“ investorům usnadnit orientaci v komínové technice a v jejích cenách. Na novou sadu Komplet se bude vztahovat velmi výhodná cena 23 900 Kč, která bude jednotná pro všechny koncové zákazníky.
odeslat odeslat    tisk tisk

“Nechceme, aby naši zákazníci - obrazně řečeno -  bloudili po stavebninách a sestavovali si komín sami. Bezchybný provoz stavebnicového komínu můžeme garantovat jen tehdy, pokud jsou všechny jeho části v kompletní sestavě. Stejně tak nechceme, aby se zákazníci složitě dopočítávali ceny. Věříme, že novým způsobem prodeje a cenovou politikou se komíny Schiedel stanou atraktivní pro ještě větší okruh zákazníků než dosud. V širším kontextu bychom rádi přispěli k zodpovědnějšímu přístupu investorů k vytápěcím systémům s odvodem spalin, neboť komíny Schiedel nemají z bezpečnostního hlediska konkurenta, “ dodává Eva Mokošínová. 

Stavebnicový komín  Uni***Plus se řadí mezi nejpoužívanější komínové systémy u nás. Jde o klasický třísložkový komín se zadním odvětráváním, který se velmi jednoduše montuje. Novou sadu zákaznici nyní pořídí za jednotnou zaváděcí cenu 23 900 korun, která je srovnatelná s cenami jeho napodobenin. Sada obsahuje komínové tvárnice, komínové vložky a izolační rohož pro standardní délku komínu 7 m. Součástí balení je i další příslušenství. Komín Uni***Plus je odolný vůči vlhkosti i vyhoření a vyjma kondenzačních spotřebičů nabízí univerzální použití.

Veškeré informace získáte na zákaznické lince 326 999 011 nebo na stránkách www.schiedel.cz

 

Klasický třínožkový komín se skládá z komínových tvárnic, komínových vložek a izolační rohože.
¤ Klasický třínožkový komín se skládá z komínových tvárnic, komínových vložek a izolační rohože.

Výjimečná keramika je alfou a omegou systémových komínů Schiedel.
¤ Výjimečná keramika je alfou a omegou systémových komínů Schiedel. Výrobce se jako jediný na trhu může pyšnit více než šedesátiletou tradicí v jejím testování a prověřování v praxi.

Kompletní komín Uni***Plus na jediné paletě. Špičkový komín pořídíte nyní za výjimečnou cenu 23 900,- Kč.
¤ Kompletní komín Uni***Plus na jediné paletě. Špičkový komín pořídíte nyní za výjimečnou cenu 23 900,- Kč.

Komín Uni***Plus je odolný vůči vlhkosti i vyhoření a vyjma kondenzačních spotřebičů nabízí univerzální spektrum použití.
¤ Komín Uni***Plus je odolný vůči vlhkosti i vyhoření a vyjma kondenzačních spotřebičů nabízí univerzální spektrum použití.

 

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007