arrows Realizace staveb arrows Dřevostavby arrowsRD Rýmařov v roce 2011 - velká výzva pro inovativní technologie
text: redakce
číslo: 02/2011
RD Rýmařov v roce 2011 - velká výzva pro inovativní technologie
Firma RD Rýmařov posunula svoji tradici do páté desítky let. Potvrdila svoji pozici lídra trhu staveb na bázi využití dřeva v prefabrikovaných rámových stavebních konstrukcích. Její hlavní strategií je zvýšení podílu této technologie na stavebním trhu v segmentu bytové výstavby. Naplnění této strategie v současnosti není jednoduché. Trh je charakterizován poklesem poptávky, snížením realizovaných cen, ale na druhé straně zvýšením poptávky po kvalitativních parametrech, zejména po parametrech souvisejících s celkovou spotřebou energií realizovaných staveb.
odeslat odeslat    tisk tisk

Firma RD Rýmařov současnou situaci vnímá jako příležitost prosadit se na trhu vedle ostatních stavebních technologií, a to především důrazem na kvalitu provedených prací, zákaznickým servisem realizovaných staveb, vysokým inovačním potenciálem a důvěryhodností značky RD Rýmařov.

Firma RD Rýmařov sleduje současné trendy ve stavebnictví a její cíl je využít svých zkušeností z minulých období, navázat na ně a vytvořit stavební systém, který bude splňovat současné nároky. Je jisté, že budoucnost stavebnictví je v prefabrikovaných systémech. Díly systému budou vytvářeny na automatizovaných linkách se zabezpečením vysoké přesnosti a kvality provedení. Doba na kompletaci se musí zkracovat a práce při dokončování stavby musí být spojeny s vytvořením podmínek pro vysokou kvalitu detailů v interiérech. Materiály použité v sandwichových systémech musí být ekologické, při výrobě nesmí zatěžovat životní prostředí a v procesu stavby vzhledem k rychlosti musí omezit mokré procesy.

Celý článek naleznete v archivu čísel (č. 02/2011, speciál Dřevostavby).

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007