arrows Firemní blok arrowsPSJ - velvyslanectví v Nairobi
redakce
číslo: 11-12/07
PSJ - velvyslanectví v Nairobi
odeslat odeslat    tisk tisk

Zahraniční specialisté PSJ holding ukončili veškeré práce na rekonstrukci rezidence velvyslance České republiky v keňské Nairobi. V pořadí již dvanácté velvyslanectví realizované pod značkou PSJ bylo českému státu předáno, včetně montáže interiérů, v září letošního roku. Po Káhiře se jedná o druhou stavbu PSJ v Africe, a vůbec první v rovníkové části tohoto kontinentu.
Budova prošla rozsáhlými dispozičními úpravami v podobě zřízení nové kuchyně, nadstandardních toalet a oddělení soukromé části od služební. Vyměněna byla střešní krytina, včetně klempířských prací, nové jsou podhledy, obklady, dlažby, dřevěné podlahy, zámečnické a truhlářské prvky. Zrekonstruovány byly všechny dožilé rozvody elektroinstalace a zdravotechniky s novými sanitárními předměty. Byla vybourána také stávající přístavba kryté terasy a tato byla provedena v moderní podobě.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007