arrows Soutěže arrowsProsincové číslo pro ankety TOP STAV
text: redakce
číslo: 05/09
Prosincové číslo pro ankety TOP STAV
Tradiční ankety zaměřené na dlouhodobý monitoring ekonomické situace ve Stavebnictví TOP STAV 100 a MID-TOP STAV budou mít letos dvanáctý, respektive osmý ročník.
odeslat odeslat    tisk tisk

 

Tradice se pomalu mění i v případě zveřejňování výsledků těchto anket – druhým rokem je výhradním mediálním partnerem časopis Stavebnictví.

V loňském roce časopis Stavebnictví prezentoval ankety TOP STAV 100 a MID-TOP STAV všitými přílohami. Nicméně redakce a koneckonců i redakční rada časopisu Stavebnictví dospěla k rozhodnutí, že reflexe ekonomické situace stavebního trhu stojí za daleko větší odezvu v odborném periodiku, než je pouhá příloha komentovaných výsledků anket (která u většiny „odborných“ periodik slouží jako záminka k nabídce placených prezentačních článků). Proto bude mít časopis Stavebnictví poprvé prosincové číslo 12/09 (doposud vycházelo v listopadu zimní dvojčíslo), které bude zaměřeno jen na téma výsledků a současné situace stavebního hospodářství. Z tohoto důvodu jsou součástí obsahu prosincového čísla časopisu Stavebnictví analýzy a prognózy nezávislých expertů; rozhovory s největšími odborníky stavebního managementu a samozřejmě názory představitelů konkrétních firem. Vzhledem k tomu, že podle (současných) předpovědí má být konec roku 2009 a minimálně první polovina roku 2010 zlomovým bodem v celosvětovém hospodářském marasmu, pak si klademe za nutný cíl přinést v inkriminované době všem zainteresovaným komplexní souhrn informací stavební ekonomiky.

Spolupráce na tvorbě obsahu prosincového čísla je otevřená všem účastníkům anket TOP STAV 100 a MID-TOP STAV.

Jakékoliv náměty lze již nyní posílat na e-mail: taborsky@casopisstavebnictvi.cz

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007