arrows Firemní blok arrowsProjekt Rezidence Viva ode dneška v prodeji
text: redakce
číslo:
Projekt Rezidence Viva ode dneška v prodeji
(Praha, 2.6. 2008) – Dnes byl zahájen prodej bytů projektu Rezidence Viva v Praze 9 - Čakovicích. Projekt realizuje mezinárodní developerská skupina Ablon Group Limited prostřednictvím své projektové společnosti HD Investment, prodej zajišťuje realitní kancelář PROFESSIONALS s.r.o.
odeslat odeslat    tisk tisk

„Chceme lidem nabídnout nadstandardní bydlení v zajímavé lokalitě za cenu podnájmu,“ říká Uri Heller, zakladatel a generální ředitel ABLON Group Limited. Architektonické řešení objektů splňuje nejen nároky současného životního stylu, ale respektuje i potřebu klidného domácího zázemí. Součástí projektu tak budou i dvě dětská hřiště v bezprostřední blízkosti obytných domů. Noví obyvatelé se budou moci nastěhovat ve čtvrtém čtvrtletí 2009.
V Oderské ulici vyroste celkem šest čtyřpodlažních domů. Domy budou po dvojicích spojeny vjezdem do podzemních garáží s celkovou kapacitou 156 parkovacích stání. Každý byt kromě šesti 1+kk tak bude disponovat vlastním parkovacím místem, chybět nebudou ani parkovací stání pro návštěvy.
K bytům navíc náleží balkon nebo terasa (kromě šesti 1+kk) a sklepní kóje, volitelné je připojení k internetu, strukturovaná kabeláž a klimatizace. V nabídce je celkem 162 bytů s celkovou obytnou plochou 10 824 m2. K dispozici jsou byty od 39 do 102 m2, a to 6 bytů 1+kk, 88 bytů 2+kk, 56 bytů 3+kk, 2 byty 3+1, 8 bytů 4+kk  a 2 byty 4+1.  Ceny začínají na 40 000Kč/m2 včetně DPH. Pro zájemce o hypoteční úvěr jsou připraveny zvýhodněné podmínky Raiffaisenbank. Ta nabízí odhad nemovitosti zdarma a možnost až stoprocentního  financování a snížených úrokových sazeb.
Čakovice jsou díky kvalitní hromadné dopravě a zároveň blízkosti zeleně stále zajímavější čtvrtí pro ty, kteří hledají moderní bydlení za velmi zajímavých cenových podmínek. Samozřejmostí je nejen plná občanská vybavenost v místě, ale také výborná dopravní dostupnost kamkoli do centra Prahy. Velkou výhodou je blízkost stanice metra „C“ Letňany, která byla uvedena do provozu 9.5.2008.

Další informace (a vizualizace) na webových stránkách www.rezidenceviva.cz

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007