arrows Informační servis arrowsProfesionální čištění s čisticími utěrkami pro opakované použití
text redakce
číslo:
Profesionální čištění s čisticími utěrkami pro opakované použití

· Silně savá čisticí utěrka MEWATEX PLUS? zbaví choulostivé povrchy šetrně i toho nejhoršího znečištění.
Čisticí utěrky na opakované použití očistí vše, co se vyskytuje v průmyslovém provozu: oleje, tuky, ředidla. Denně se v průmyslu, v autoservisech nebo v komunálních dvorech používají tisíce čisticích utěrek. Čistí se jimi nářadí, stroje i výrobní zařízení. MEWA je v segmentu čisticích utěrek pro opakované použití již více než 100 let přední firmou na trhu. Pravidelně zlepšuje kvalitu utěrek a zajišťuje kvalitní celkový proces péče. Důležitým kritériem je přizpůsobení individuálním potřebám v průmyslu a v oblasti řemesel.
odeslat odeslat    tisk tisk

Čisticí utěrky MEWA pokrývají individuální potřebu zrovna tak jako rozmanité požadavky při čištění strojů a zařízení. Odolnost, savost a životnost utěrek k čištění strojů od společnosti MEWA nebyla překonána. Materiál, který je odolný proti roztržení a oděru, odolává hrubému znečištění dokonce i ve vlhkém stavu.

Absorpční schopnost je pro čisticí utěrku rozhodujícím faktorem. Speciální složení vlákna velmi savé tkaniny čisticích utěrek MEWATEX® zajišťuje enormní absorpci.

Čisticí utěrka MEWATEX PLUS® nasaje mimořádně rychle mnohonásobek svojí hmotnosti a uplatní se ve všech oblastech, kde se vyskytuje hrubé znečištění na choulostivém povrchu. Od sítotisku přes svářecí techniku a obrábění povrchů až po jemnou mechaniku. Barevné označení čisticích utěrek tu znamená bezpečnost, protože utěrky z různých oblastí použití se tak ve společnosti MEWA mohou prát správně roztříděné.

Červené: utěrky používané v autoservisech.
Zelené: utěrky používané v tiskárnách.
Modré: utěrky používané ve firmách obrábějících kovy.

Aby zákazník měl kdykoli k dispozici čisté, savé a použitelné utěrky, utěrky se po každém praní důkladně kontrolují. V případě opotřebení se vymění. Čisticí utěrky se dodávají a skladují ve speciálních pojízdných kontejnerech se vzduchotěsně uzavíratelným víkem, které se postaví přímo tam, kde jsou zapotřebí. Každý pracovník tak ví, kde najde novou zásobu čistých utěrek.

MEWA Textil-Management
Společnost MEWA se svými 42 pobočkami zásobuje podniky po celé Evropě pracovním a ochranným oblečením, čisticími utěrkami pro průmyslové využití, rohožemi, ale také kompletním systémem služeb pro čištění součástek. Výrobky pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci je možné objednat v katalogu pod značkou „World Wide Work by MEWA“. O přibližně 172.000 živnostníků, řemeslníků a zákazníků z oblasti průmyslu, obchodu nebo gastronomie se stará 4.900 zaměstnanců. Roku 2014 dosáhla skupina MEWA obratu 583 milionů eur. Společnost MEWA byla založena roku 1908 a v současnosti se jedná o přední firmu působící v oblasti textilního managementu. V listopadu 2013 se dostala MEWA mezi 3 favority Německé ceny trvale udržitelného rozvoje v kategorii „Německé produkty/služby“. Společnost byla roku 2013 podruhé oceněna nakladatelstvím Deutsche Standards „Značkou století“ a dále byla roku 2015 podruhé vyznamenána jako „Vedoucí značka na světovém trhu“.                                                       

Kontakt:
MEWA Textil-Service s.r.o.
K Bílému vrchu 2946/2
193 00 Praha 9 – Horní Počernice
www.mewa.cz

Další informace a kontakt pro média:
MediaTrust Communications spol. s.r.o.
Madeleine Neuse
e-mail: mneuse@mediatrust.cz
tel.: +420 603 556 410

MEWA Textil-Management ve filmu:
Více o společnosti MEWA naleznete na www.youtube.com/user/mewacz.
Sledujte společnost MEWA na Twitteru: twitter.com/mewa_cz

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
© 2007