arrows Soutěže arrowsPOROTHERM DŮM BRICK AWARD 2011 - 2012: Cenu časopisu Stavebnictví získal Rodinný dům v Droždíně
Text: redakce
číslo:
POROTHERM DŮM BRICK AWARD 2011 - 2012: Cenu časopisu Stavebnictví získal Rodinný dům v Droždíně
25. dubna, v 11 hodin, byla na stavebním veletrhu IBF, v expozici společnosti Wienerberger předána Cena veřejnosti, kterou uděluje časopis Stavebnictví.
odeslat odeslat    tisk tisk

V internetovém hlasování, které probíhalo od 1. února do 31. března 2012, získal Rodinný dům v Droždíně, jehož autory jsou Ing. arch. Jan Polách a Ing. Robert Bravenec, největší počet (496) hlasů.

Je to již druhé ocenění, které tento rodinný dům v soutěži POROTHERM DŮM BRICK AWARD 2011 - 2012 získal. Generální ředitel společnosti Wienerberger jej ocenil Zvláštní cenou.

Je to už na pohled velmi příjemný rodinný dům vyjadřující pohodu pohodlného života čtyřčlenné rodiny. Dispozice je jednoduchá, přehledná, účelně členěná, propojující obytný prostor s terasami a zahradou.

Cenu jednomu z autorů, Ing. arch. Janu Poláchovi, předávali za časopis Stavebnictví, v zastoupení šéfredaktora časopisu Jana Táborského Daniel Doležal, za společnost Wienerberger ředitel prodeje a marketingu Ing. Roman Busta a vedoucí marketingu Ing. Martin Sochor a sekretář soutěže Václav Chaloupecký.

Rodinný dům v Droždíně

Rodinný dům v Droždíně

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Insurance working capital. Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007