arrows Firemní blok arrowsPojď do toho s TONDACHEM
Text: TONDACH
číslo:
Pojď do toho s TONDACHEM
Nová soutěž společnosti TONDACH s názvem „Pojď do toho“ je určena studentům středních průmyslových a vysokých škol se stavebním zaměřením.  Účastnit se jí mohou všichni studenti starší 16 let, kteří zašlou svůj projekt rodinného domu se šikmou střechou využívající krytinu TONDACH. Uzávěrka je 30. listopadu.
odeslat odeslat    tisk tisk

Do soutěže může každý student zaslat několik návrhů rodinných domů. Jejich autorem však musí být pouze on sám. Dalšími podmínkami pro zapojení se do akce je správné zodpovězení otázek ve vědomostním testu a registrace na www.tondach.cz/student.

Soutěžní práce musí obsahovat tyto náležitosti: 

  • Situace v měřítku M 1:250
  • Půdorys střechy v M 1:50 
  • Podélný a příčný řez střechou a eventuelně další nezbytné řezy v M 1:50 
  • Půdorys střechy v M 1:50 
  • Pohledy v měřítku M 1:100 
  • Charakteristické detaily v  M 1:10 ( dle ČSN 731901, ČSN 733610 a dalších souvisejících)

V soutěži „Pojď do toho“ se hraje o deset hlavních cen. Vítěz získá notebook, pro druhého a třetího v pořadí jsou určeny multimediální  přehrávače.  Dalších sedm obdrží flash disk. Kromě toho však všichni, kdo se zaregistrují a správně zodpoví soutěžní otázky, dostanou garantovanou cenu v podobě trička a kšiltovky TONDACH.
Výherce vybere odborná porota ve složení: Ing. Eva Hellerová - soudní znalec pro obor stavebnictví se zvláštní specializací na střešní konstrukce, Ing. Miroslav Kaliba – jednatel projekční kanceláře Design Servis a Ing. Lenka Hanzalová, Ph.D. – ČVUT Praha Fakulta stavební. Rozhodování o úrovni grafického zpracování bude na ing. Tomáši Janěkovi  z agentury Ogilvy & Mather Morava a  Ing. Janě Klasové, vedoucí marketingu společnosti TONDACH, kteří soutěž organizují. 

Více informací na www.tondach.cz.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007