arrows Firemní blok arrowsPodklad pro navrhování
redakce
číslo: 08/07
Podklad pro navrhování
odeslat odeslat    tisk tisk

Společnost Wienerberger připravila již jedenácté vydání publikace „Podklad pro navrhování“. Titul, jenž je určen nejen technikům ve stavební a konstrukční praxi, ale také studentům průmyslových a vysokých škol stavebních, přináší přehled o veškerém sortimentu společnosti Wienerberger a možnostech jeho uplatnění při navrhování.
Publikace „Podklad pro navrhování“ je pro techniky i studenty uvedených oborů dostupná zdarma. Získat ji mohou prostřednictvím technických poradců společnosti Wienerberger podle příslušného regionu, kteří je zařadí do databáze pro zasílání aktualizovaných podkladů. Publikaci si je možné opatřit i po vlastní registraci na www.porotherm.cz. Další možnost nabízí zákaznická linka 844 111 123, také zde podklad zašlou zdarma.
Pro zájemce z řad širší veřejnosti jsou informace dostupné ke „stažení“ na
www.porotherm.cz.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007