arrows ČKAIT, ČSSI, SPS v ČR arrowsPočátky zahraniční spolupráce ČKAIT VII. díl: období let 1992-2004
redakce, archiv ČKAIT
Hana Dušková
číslo: 08/2012
Počátky zahraniční spolupráce ČKAIT VII. díl: období let 1992-2004
Sedmý díl seriálu, mapujícího hlavní události dvacetiletého období činnosti České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT), představuje historické etapy zahájení spolupráce se zahraničními inženýrskými organizacemi.
odeslat odeslat    tisk tisk

Účast v debatě přijali tito odborníci – reprezentanti České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Českého svazu stavebních inženýrů: Ing. Miroslav Loutocký, tajemník Regionální sekce ČKAIT Brno; prof. Ing. Miloslav Pavlík, CSc., prezident ČSSI v letech 1992–2005, přednosta OK ČKAIT Praha a Středočeský kraj v letech 1992–93; Ing. Jindřich Pater, místopředseda ČKAIT od jejího založení doposud; Ing. Bohumil Rusek, místopředseda ČKAIT v letech 1992–2008 a první přednosta OK ČKAIT Hradec Králové; Ing. Jiří Schandl, první přednosta OK ČKAIT České Budějovice; Ing. Svatopluk Zídek, první přednosta OK ČKAIT Karlovy Vary od jejího založení doposud, prezident ČSSI v letech 2005–2011, od roku 2012 pastprezident ČSSI.


Fotografie účastníků debaty konané v zasedací místnosti budovy ČKAIT v Sokolské ulici. Zleva: Ing. Bohumil Rusek, Ing. Svatopluk Zídek, Ing. Miroslav Loutocký, Ing. Jindřich Pater, Ing. Jiří Schandl, prof. Ing. Miloslav Pavlík, CSc.

Celý článek naleznete v archivu čísel (č. 08/2012)

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Insurance working capital. Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007