arrows Odborné akce arrows Konference, semináře arrowsPlán BOZP na staveništích SRN a EU
text: ČKAIT, ČSSI, SPS
číslo: 06-7/07
Plán BOZP na staveništích SRN a EU
odeslat odeslat    tisk tisk

Dne 19. 4. 2007 proběhla v nové posluchárně České komory autorizovaných inženýrů a techniků v Sokolské ul. č. 15 významná odborná akce na téma „Plán bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništích SRN a EU“, kterou organizovala Česká společnost stavebních koordinátorů ČSSI ve spolupráci s ČSSI a ČKAIT. Hlavním přednášejícím byl Dipl.-Ing. Friedrich Hornik, místopředseda Spolkového svazu koordinátorů, člen vzdělávacího výboru Bavorské inženýrské komory a expert Inženýrské akademie, dlouholetý spolupracovník našich stavovských organizací. Akce byla pořádána bez vložného jako součást řešení grantového projetu „Evropský systém bezpečnosti práce ve stavebnictví“, který je podporován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem. Dipl.-Ing. F. Hornik přednášel v Praze po roce na obdobné téma již podruhé.

Dr. Ing. Vladimír Sklenář, CSc. předává Dipl.-Ing. Friedrichovi Hornikovi Čestný odznak ČSSI
Tajemník ČSSI a předseda České společnosti stavebních koordinátorů Dr. Ing. Vladimír Sklenář, CSc. předává z pověření prezidenta ČSSI Ing. Svatopluka Zídka Dipl.-Ing. Friedrichovi Hornikovi Čestný odznak ČSSI jako ocenění jeho dlouholeté úspěšné spolupráce s našimi stavovskými organizacemi.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007