arrows Firemní blok arrowsOkresní soud ve Frýdku-Místku
text: redakce
číslo: 01/08
Okresní soud ve Frýdku-Místku
odeslat odeslat    tisk tisk

Na konci listopadu zahájila svůj provoz dokončená budova Okresního soudu ve Frýdku-Místku. Generální dodavatel, divize Morava akciové společnosti HOCHTIEF CZ, ji investorovi České republice – Okresnímu soudu ve Frýdku-Místku předala již 31. května letošního roku, 5. června se uskutečnila kolaudace. Prostory pak prošly zkušebním provozem a byly vybaveny potřebným zařízením. Výstavba začala 12. května 2006 a byla dokončena za 384 dní.
Cílem projektu byla úprava stávající soudní budovy a přístavba samostatného křídla s prostorami, které soudu výrazně chyběly. Jde zejména o spisovny, jednací síně a kanceláře soudců. Soudu také citelně chyběla samostatná dražební síň se skladovým zázemím pro pořádání aukcí a dražeb. Vzhledem k rozrůstající se potřebě informačních technologií bylo nutné ve stávajícím objektu umístit řádné prostory pro server a jeho příslušenství.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007