arrows Informační servis arrowsOdolné bezpečnostní dveře jsou už standard
text redakce
číslo:
Odolné bezpečnostní dveře jsou už standard
Mezi lidmi kupujícími nové byty roste zájem o bezpečnější bydlení. Odolné bezpečnostní dveře zvyšují hodnotu prodávané nemovitosti a dotváří celkový dojem z prostoru.
odeslat odeslat    tisk tisk

Příkladem jsou projekty Javorová čtvrť, Polyfunkční dům Českomoravská, Nová Michle, Ekorezidence Hodkovičky nebo Rezidence U Radnice. Experti na bezpečnost ze společnosti SHERLOCK ®, ASSA ABLOY pro ně vyrobili téměř 800 sad bezpečnostních dveří. Slovenská firma s více než 30letými zkušenostmi nabízí developerům a stavebním firmám komplexní dodávku dveří – od venkovních vchodových, včetně systémů na jejich otevírání z jednotlivých bytů, přes sklepní až po bytové bezpečnostní zárubně a dveře.

Flexibilita provedení
Budoucí majitelé bytů mají své představy, co se týká ceny, funkčnosti a barvy. „Developerům a projektantům, stejně jako jejich zákazníkům nabízíme komplexní řešení a zároveň možnost vyjít vstříc požadavkům klientů,“ říká Viktor Helísek, business unit manager pro projekty ze společnosti SHERLOCK®. Bezpečnostní dveře mohou mít např. z každé strany jinou barvu. Zatímco ze strany chodby budou všechny dveře stejné barvy, budoucí obyvatelé si mohou vybrat dekor a barvu dveří ze své vnitřní strany. Experti na bezpečnost ze společnosti SHERLOCK®, ASSA ABLOY spolupracují už léta s developery: „Provádíme instalace od kusových dodávek do bytů, přes velkoobjemovou bytovou výstavbu až po objekty s režimovými prostory, kde jsou požadovány výrobky s certifikací Národního bezpečnostního úřadu,“ zdůraznil Helísek.

Více informací na www.sherlock.cz

 

 

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
© 2007