arrows Soutěže arrows Stavební výrobek-technologie roku arrowsOcenění: informovanost je malá
text a foto: redakce
číslo: 04/09
Ocenění: informovanost je malá
Cílem soutěže Stavební výrobek-technologie roku 2008 je zvyšování povědomí o kvalitě a způsobu využití špičkových výrobků a technologií. Názory soutěžících na informovanost veřejnosti v této oblasti se většinou shodují.
odeslat odeslat    tisk tisk

„Podle mého názoru mají problém i odborníci se v současné nabídce zorientovat, a proto nabízíme poradenské služby k našim produktům jak pro specialisty, tak pro laickou veřejnost. Soutěže přispívají k seznámení zákazníků se systémy a možnostmi, které se ve stavebnictví nabízejí,“ pravila marketingová ředitelka ARDEX Baustoff, s.r.o., Lucie Brabcová.

„Odborná veřejnost si vždy najde dostatečný zdroj dat, aby dostala požadované informace, praktické, cenové nebo technické,“ míní naproti tomu Ing. Robert Folc, jednatel HBS CZ, s.r.o. „Laická veřejnost, a zde mohu mluvit na základě zkušeností ze svého okolí, je na tom o poznání hůř. Rozsáhlá nabídka většinu laiků stresuje. Nejširší veřejnost je, podle mého, esteticky zdecimovaná čtyřicetiletou výrobkovou standardizací a přebýváním v panelácích a rodinných domech typu „Šumperák“. Častokrát ani neumí zkombinovat své potřeby s jednotlivými doplňky do jednoho provozního a estetického celku. Objektivní posouzení a srovnání konkrétních výrobků a technologií nikdo nenabízí. Zde vidím nedostatek většiny laických periodik, které se do takovýchto úkolů nepouštějí a prezentují produkty formou PR nebo hůře – skrytého PR.”

Zástupci oceněných výrobců
¤ Zástupci oceněných výrobců

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007