arrows Firemní blok arrowsNovinka od firmy Henkel: Tangit METALOCK
foto a text: redakce
číslo: 04/09
Novinka od firmy Henkel: Tangit METALOCK
Novinka od společnosti Henkel je určená k těsnění kovových závitů pro vodovodní, topenářské i plynařské řady.
odeslat odeslat    tisk tisk

Tangit METALOCK je vhodný i pro styk s pitnou vodou a zabraňuje uvolnění či praskání spoji způsobených vibracemi. Tangit METALOCK se uplatní především v oblasti pokládání či rekonstrukce vodovodních, topenářských či plynařských řadů, kde jsou použity kovové trubky nebo spoje. Vytváří spojení kovových ploch a má vynikající výsledky zejména při aplikaci pro spoje z nerezové oceli. Tangit METALOCK vytvrzuje bez přístupu vzduchu ve spáře mezi lepenými kovovými povrchy a zabraňuje uvolnění či prosakování spoje způsobené vibracemi a rázy. Tixotropní charakter zabraňuje stékání těsnicího tmelu. Tento produkt je možné použít i při aplikacích vyžadujících atestaci pro styk s pitnou vodu.

Použití produktu Tangit METALOCK je velmi snadné – naneste proužek Tangitu METALOCK okolo závitů šroubu, sesaďte a utáhněte šroubení do finální polohy a nechte vytvrdnout. Správně utažené spojovací díly jsou při mírném tlaku těsné okamžitě. Maximální pevnost a odolnost vůči rozpouštědlům dosáhne spoj nejméně po 24 hodinách.

Více informací naleznete na http://www.tangit.cz/.

Henkel Tangit METALOCK
¤ Henkel Tangit METALOCK

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007