arrows Odborné akce arrows Konference, semináře arrowsNové aspekty problematiky hodnocení veřejných zakázek
text: redakce
číslo: 08/10
Nové aspekty problematiky hodnocení veřejných zakázek
Nové aspekty problematiky hodnocení veřejných zakázek v zákoně 179/2010 Sb. a jejich praktická aplikace v praxi, zejména v oblasti stavebních zakázek je název semináře, který pořádá katedra ekonomiky a řízení ve stavebnictví Stavební fakulty ČVUT Praha.
odeslat odeslat    tisk tisk

Zákon 179/2010 Sb. klade důraz na použití metodiky rozhodování koncipované na základě poměru užitnosti a ceny pro výběr nejkvalifikovanějších uchazečů o zakázku a výběr nejvýhodnější nabídky z nabídek dodavatelů.

Seminář vás seznámí s teoretickými základy jednokriteriálního i vícekriteriálního rozhodování, s metodami a programy pro hodnocení v rozdílných rozhodovacích procesech, které jsou předmětem zákona.

Pro účast na semináři si můžete vybrat z následujících termínů: 22. 9. a 29. 9.; 25. 10. a 27. 10.; 29. 11. a 1. 12. Základní seminář je dvoudenní. Je možné smluvit ještě další jednodenní trénink využití výpočetních programů v počítačové učebně.

Lektor:
doc. Ing. Anna Kadlčáková, CSc., katedra ekonomiky a řízení ve stavebnictví Stavební fakulty ČVUT.

Kontakt:
doc. Ing. Anna Kadlčáková, CSc., kadlcak@fsv.cvut.cz, mkadlcak@volny.cz, tel.: 736 611 451;
doc. Ing. Václav Jelen, CSc., jelen@fsv.cvut.cz, tel.: 224 354 531.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007