arrows Firemní blok arrowsNová generální ředitelka společnosti QUALIFORM
text: redakce
číslo: 02/08
Nová generální ředitelka společnosti QUALIFORM
odeslat odeslat    tisk tisk

Na základě rozhodnutí představenstva stojí od 1. ledna 2008 v čele akciové společnosti QUALIFORM, a.s., ve funkci generální ředitelky Ing. Alena Chalupová. Její předchůdce Ing. Jan Jašek není již zaměstnancem společnosti. QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o., Bratislava není nadále dceřinou společností QUALIFORM, a.s. Vztahy mezi oběma společnostmi jsou pouze obchodní.
Vedení společnosti si dovoluje upozornit zákazníky, že v průběhu loňského roku ukončily pracovní poměr v QUALIFORM, a.s., Ing. Marcela Doubravská, Veronika Daněčková a Ing. Markéta Urbášková, které si založily společnost ASMcert, s.r.o., se sídlem v Olomouci. Předmět činnosti společnosti ASMcert, s.r.o., se v oblasti certifikace systémů managementu překrývá s předmětem činnosti QUALIFORM, a.s. Představenstvo QUALIFORM, a.s. nechává tento fakt bez komentáře.

Představenstvo QUALIFORM, a.s., Brno

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007