arrows Soutěže arrowsNejlepší výrobce stavebnin roku 2010
text a foto: redakce
číslo: 04/10
Nejlepší výrobce stavebnin roku 2010
V prostorách krásné budovy Ministerstva průmyslu a obchodu ČR byl na konci března vyhlášen třetí ročník soutěže Nejlepší výrobce stavebnin roku.
odeslat odeslat    tisk tisk

Soutěž určená pro malé (do 100 zaměstnanců) i velké (nad 100 zaměstnanců) producenty stavebních hmot hodnotí především schopnost firem vybudovat si pozici na trhu, popřípadě ji obhájit, moderní výrobu a plnění systémů jakosti a v neposlední řadě také snahy výrobců v oblasti udržitelného rozvoje ve stavebnictví pod heslem „Inovativní a ekonomická i ekologická řešení ve stavebnictví pochází především od výrobců stavebních hmot“. Vyplněné přihlášky spolu s potvrzením o uhrazení účastnického poplatku mohou soutěžící zasílat na adresu spolupořadatele soutěže ÚRS PRAHA, a.s. Uzávěrka evidence přihlášek je ve středu 30. 6. 2010.

 

Vyhodnocení soutěže proběhne při Slavnostním vyhlášení výsledků soutěže (tradičně v Černé Hoře, letos v novém hotelu Černá Hora) a následně budou výsledky prezentovány i na vrcholné akci Dnů stavitelství a architektury 2010 v září v Praze. Soutěž pořádá: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR, ÚRS Praha, a.s. a TZÚS Praha; hlavním mediálním partnerem je časopis Stavebnictví.

Pavel Malinský (MPO) vyhlašuje nový ročník soutěže
¤ Pavel Malinský (MPO) vyhlašuje nový ročník soutěže

Bližší informace o této soutěži, včetně příslušné dokumentace, poskytne organizátor soutěže ÚRS PRAHA, a.s., Pražská 1279/18; 102 00 Praha 10 – Hostivař, Ing. Zdeněk Kunc, CSc., tel.: 267 219 222, mail: kunc@urspraha.cz.

Veškeré další informace o soutěži najdete na následujících webových adresách: www.urspraha.cz, www.sps.cz, www.mpo.cz a www.casopisstavebnictvi.cz.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007