arrows Firemní blok arrowsNejkrásnější dřevostavba roku
redakce
číslo: 11-12/07
Nejkrásnější dřevostavba roku
odeslat odeslat    tisk tisk

Společně s Nadací Dřevo pro život se Xella Trockenbau-Systeme Praha stala partnerem projektu o Nejkrásnější dřevostavbu roku 2007, který mapuje mimořádně zdařilé dřevostavby na území České republiky a pomáhá tak posilovat pozitivní vnímání této moderní technologie výstavby bytových, občanských a administrativních staveb.
Cílem a posláním soutěžní přehlídky je podporovat všechny formy zajímavé a kvalitní výstavby, pracující s podstatným použitím technologie na bázi dřevěných prvků a výrobků z aglomerovaného dřeva. Soutěžní přehlídka byla vyhlášena ve dvou kategoriích: panelové (sendvičové) konstrukce dřevostaveb rodinného domu a srubové konstrukce rodinného domu.
Soutěžní přehlídka je dvoukolová, první kolo hlasování z přihlášených projektů proběhlo v září a říjnu na webovém portálu www.drevostavby.abecedabydleni.cz, kde hlasující vybrali v každé ze dvou kategorií dva finálové projekty. Finálové stavby budou zveřejněny v časopise Domov č. 12/07 (vychází 19. listopadu), ze kterých čtenáři hlasováním až do 27. prosince mohou vybrat vítěze každé kategorie.
Vítězné domy soutěže o Nejkrásnější dřevostavbu 2007 budou představeny na 3. ročníku mezinárodního veletrhu se zaměřením na dřevěné stavby, konstrukce, stavební prvky a materiály – DŘEVOSTAVBY 2008.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007