arrows Firemní blok arrowsNárůst prodeje na středním východě, stejný trend očekáván i na rok 2008
text: Rockwool
číslo:
Nárůst prodeje na středním východě, stejný trend očekáván i na rok 2008
Mezinárodní skupina Rockwool Technical Insulation (RTI, exportní divize společnosti Rockwool International), která v roce 2007 rozšířila svoje aktivity na středním východě, se rozhodla své působení v tomto regionu ještě posílit.
odeslat odeslat    tisk tisk

Zatímco v roce 2006 představoval střední východ 30% celkového exportního obratu společnosti, vloni se tento podíl zvýšil na 50%. „Nejméně stejně úspěšní chceme být i v roce 2008," říká manažer pro export divize RTI Peter Vinken. „Vzhledem k vysoké poptávce zatím nemůžeme uspokojit požadavky všech zákazníků, a proto jsme se rozhodli zaměřit se na jeden významný region.,“ říká Vinken. „Na středním východě se zvyšuje jak poptávka po izolacích pro zpracovatelský průmysl, tak po protipožárním zajištění, topení, ventilaci a klimatizacích, proto jsme se rozhodli soustředit právě sem,“ dodal Vinken. RTI očekává zvýšenou poptávku po kvalitních průmyslných a technických izolacích díky rozsáhlé stavební činnosti v tomto regionu. Do budoucna se divize zaměří také na Afriku a Jižní a Střední Ameriku. V současnosti jsou ale aktivity nadále cílené především na střední východ. RTI se bude také prezentovat na největším stavebním veletrhu v regionu „The Big 5 Exhibition“ v Dubaji. Více informací najdete ve formátu pdf zde.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007