arrows Firemní blok arrowsMonrock Max z Bohumína
text: Rockwool
číslo:
Monrock Max z Bohumína
Po úpravě výrobní linky v Bohumíně začala společnost Rockwool sériově vyrábět nové typy izolačních desek pro ploché střechy Monrock Max i v České republice.
odeslat odeslat    tisk tisk

Jedná se o speciální patentované dvouvrstvé desky, u kterých je do jednoho kompaktního bloku integrována měkčí spodní a horní velmi tuhá vrstva, která lépe odolává mechanickému namáhání. Obdobné izolační desky již Rockwool řadu let úspěšně vyrábí v závodech společnosti v západní Evropě. Do konce letošního roku se v bohumínském závodě počítá s výrobou několika tisíců tun desek. Většina z nich je určena pro české spotřebitele. Při vývoji desek Monrock Max kladl výrobce zvýšený důraz na jejich protipožární vlastnosti. Izolace splňuje veškeré požadavky na odolnost proti ohni zespodu i vůči požáru na střeše. Významné minimalizaci požárního rizika už odpovídá v západní Evropě také snížení nákladů na pojištění v průběhu stavby i během provozu hotového objektu. Snížené pojistné začínají některé zahraniční pojišťovny používat i u nás. Desky Monrock Max jsou dodávány o výrobní tloušťce 80 – 240 mm, ve formátech 2000 x 1200 anebo 600 x 1000 mm. Více informací najdete zde.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007