arrows Firemní blok arrowsMAN Finance: Akční nabídka stavebních vozidel
text a foto: redakce
číslo:
MAN Finance: Akční nabídka stavebních vozidel
Ať už si vyberete některý z nejnovějších modelů nákladních nebo užitkových vozidel MAN, autobus, nebo vás zaujme konkrétní použité vozidlo, od MAN Finance získáte řešení šité na míru vašich potřeb.
odeslat odeslat    tisk tisk

Na rozdíl od univerzálních leasingových společností jsme schopni přizpůsobit finanční služby specifikům produktů MAN a jejich zákazníkům. Také sloučení prodeje vozidel a financování pod jednou střechou znamená úsporu nákladů a konkurenční výhodu ve formě výhodných sazeb, speciálních akcí a bonusů dostupných jen u MAN Finance.
Nejvýrazněji se přínosy integrace financování, prodeje a servisních služeb MAN promítají do kombinovaných produktů typu dlouhodobého pronájmu, kdy zákazník užívá vozidlo po předem stanovenou dobu, za předem stanovených splátek obsahujících jak opotřebení vozidla, tak veškerý servis a údržbu. Po skončení pronájmu vrací zákazník opotřebované vozidlo, případně využívá možnosti odkupu.
Zásadní výhoda tohoto financování spočívá v jednoznačném definování celkových nákladů na provoz vozidla po celou dobu jeho užívání. Zákazník jednoduše posoudí rentabilitu pronájmu v porovnání k vytížení vozidla a očekávaným výnosům. Zároveň se také zbavuje rizika vícenákladů za údržbu a servis, případně ztrát z následného prodeje vozu, která jsou v tomto případě kryta poskytovatelem pronájmu.
Od začátku května letošního roku byla spuštěna bonusová  kampaň služby MAN Finance orientovaná na pořízení sklápěčů  modelové řady MAN TGS. Konkrétně jde o vozidla MAN TGS 26.440 6x6 BB S3 a MAN TGS 35.440 8x6 BB S3. Při využití značkového financování získáváte možnost pořídit vozidla  za speciální akční ceny 95 990 EUR respektive 104 990 EUR. Bonusem jsou záruka na hnací řetězec po dobu 3 let a hydraulicky ovládaná bočnice sklápěcí nástavby. Další výhodou jsou dotované úrokové sazby s podporou EIB (Evropské investiční  banky). Snížené sazby od 4,9% p. a. se týkají produktů leasing  i úvěr.
Nezapomeňte také, že do konce letošního června, 30. 6. 2010, je leasing možný i na 24 měsíců! Záruka na hnací ústrojí se vztahuje na nejdůležitější součásti  motoru, sání, palivového systému, elektroniky motoru, převodovky  a náprav. Ideální možnost jak prověřit kvality sklápěčů bude prezentační akce MAN V POHYBU v areálu pískovny  v Ledčicích 28. a 29. května 2010. Přímo na místě bude možné sjednat financování s uvedenými bonusy.

MAN TGS 35.440 8x6 BB S3 
¤ MAN TGS 35.440 8x6 BB S3

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007