arrows Soutěže arrows Stavba roku arrowsLiberec myslí i na Cenu sympatie
ČKAIT, ČSSI, SPS v ČR
číslo: 04/08
Liberec myslí i na Cenu sympatie
odeslat odeslat    tisk tisk

Také v Libereckém kraji na jaře probíhají akvizice na soutěže o nejlepší stavbu. Jde o 4. ročník krajské soutěže Stavba roku, která je po předchozích zkušenostech vyhlašována pro čtyři kategorie:

  • Stavby pozemního stavitelství – bytové, občanské i průmyslové;
  • Inženýrské stavby – dopravní, vodohospodářské, sportovní;
  • Brownfields – rekonstrukce „dožilých“ budov k novému využití;
  • Historické stavby – opravy historických staveb a památek.

„Soutěž vyhlašuje oficiálně hejtman Libereckého kraje Petr Skokan. Má k dispozici soutěžní porotu, zastupující vesměs krajské instituce – mimo členy delegované vedením krajského úřadu jsou to zástupci Technické univerzity Liberec, regionálního společenství Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR, České komory autorizovaných inženýrů a techniků a Oblastní pobočky Českého svazu stavebních inženýrů,“ vysvětluje Václav Weiss z liberecké kanceláře SPS v ČR. A jelikož v kraji mají snahu intenzivně komunikovat s veřejností, souběžně bude vyhlášena soutěž veřejnosti o Cenu sympatie občanů Libereckého kraje, v podstatě laické hodnocení soutěžních staveb.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007