Jan Borecký
Petr Zázvorka, s využitím materiálů konference
číslo: 08/2012
Lázně a město

· Lázeňství a město - téma letošní konference
17. ročník mezinárodní konference Městské inženýrství Karlovy Vary 2012, kterou pořádala ČKAIT a ČSSI pod záštitou hejtmana Karlovarského kraje Dr. Josefa Novotného a primátora Karlových Varů Ing. Petra Kulhánka 8. června 2012 v hotelu Thermal v Karlových Varech, se konečně dočkala témata, jež je pro tuzemské přední lázeňské město nejvlastnější. Tím tématem je Lázeňství a město.
odeslat odeslat    tisk tisk

Je až k neuvěření, že v Karlových Varech téma Lázeňství a město čekalo na zařazení do programu konference plných šestnáct let. „Jeho důležitost dokládá kromě účasti českých inženýrů rovněž úspěšná spolupráce s profesními organizacemi slovenských, saských, bavorských, polských a maďarských odborníků,“ řekl v úvodu konference Ing. Svatopluk Zídek, předseda OK ČKAIT Karlovy Vary, člen představenstva ČKAIT a prezidia ČSSI, spiritus agens tohoto i předchozích ročníků. Účastníci dané téma pojali podle specifických podmínek regionů.

Celý článek naleznete v archivu čísel (č. 08/2012)

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Insurance working capital. Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007