arrows Informační servis arrowsKonference Vegetační a lehké požárně odolné střechy ISOVER
text redakce
číslo:
Konference Vegetační a lehké požárně odolné střechy ISOVER
ISOVER připravil v rámci doprovodného programu stavebního veletrhu FOR ARCH konferenci Vegetační a lehké požárně odolné střechy. Konference se koná 19. 9. 2017 ve 13:30 v konferenčním sále 2 na výstavišti PVA EXPO PRAHA.
odeslat odeslat    tisk tisk
ISOVER připravil na první den konání mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH konferenci na téma Vegetační a lehké požárně odolné střechy.  Vegetační střechy nabývají stále na větším významu a jejich vzrůstající trend je dán jejich schopností zadržovat vodu i příspěvkem ke snížení extrémních teplot během letních měsíců, které trápí nejvíce centra velkých měst. Návštěvníci konference se dozvědí, jak jednoduchá je realizace střešní zahrady, na co nezapomenout, jaké použít materiály a jaké jsou vhodné rostliny.  

Druhá přednáška bude na téma Navrhování lehkých požárně odolných střech, příklady chyb. Při navrhování lehkých střech na trapézovém plechu dochází v řadě případů k chybám.  V této přednášce budou uvedeny příklady současných možností a variant skladeb. Současně budou zmíněna obvyklá chybná provedení.

Vstup na konferenci je zdarma po registraci.
Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
© 2007