arrows Realizace staveb arrows Dřevostavby arrowsJsme "machři" na dřevostavby. To však již dnes nestačí.
foto: VESPER FRAMES s.r.o.
text: VESPER FRAMES s.r.o.
číslo: 02/2011
Jsme "machři" na dřevostavby. To však již dnes nestačí.
VESPER FRAMES s.r.o. je členem z rodiny firem a sdružení, které působí v oboru dřevostaveb přes deset let.
odeslat odeslat    tisk tisk

Firma se zabývá návrhem, projekcí, výrobou a prováděním dřevěných konstrukcí. Pokrýváme kompletní oborovou oblast dřevostaveb. Od rodinných domů, bytové výstavby až po průmyslové a zemědělské objekty. Není nám cizí žádná typologie. Srubové, hrázděné, nebo panelové konstrukce. Velice rádi se angažujeme i v projektech inženýrských konstrukcí z lepeného lamelového dřeva, sportovních hal, mostů, konstrukcí s velkým rozponem.
Základnu firmy tvoří dvě portfolia. První se zaměřením na koncového zákazníka. Dodávka konstrukcí na klíč, dle klientem definovaného rozsahu a standardu. Vše z jedné ruky. Druhé portfolio je nastaveno pro firmy. Zde se zabýváme návrhem, optimalizací a výrobou prvků, sestav a elementů (prefabrikace) pro nejrůznější stavební záměry. Naplňování obou portfolií nám umožňuje aplikovat ve firmě samoučící se proces, který přináší nové pohledy na jednotlivé obchodní případy.

Celý článek naleznete v archivu čísel (č. 02/2011, speciál Dřevostavby).

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007