arrows Informační servis arrowsIzolační fórum online
text redakce
číslo:
Izolační fórum online
ISOVER připravil další streamovanou konferenci Izolační fórum online, kterou můžete sledovat 25. září 2017 ve 14 hodin na Facebooku a Youtube.
odeslat odeslat    tisk tisk
ISOVER připravil již druhý díl konference, která bude přímým přenosem vysílána na kanálech youtube a Facebook, s názvem Izolační fórum online. Tento nový formát vysílání vznikl na základě požadavků projektantů a architektů a je určen jim i všem stavebníkům, realizačním firmám a majitelům nemovitostí. Cílem je nabídnout zajímavé tipy, odborné rady a aktuální novinky z oblasti izolačních materiálů, upozornit na změny v zákonech a vyhláškách, zmínit novinky v energeticky úsporném a udržitelném bydlení.

Program konference zahájí  Ing.  Arch.  Josef Smola, odborný host konference, který pohovoří na téma energeticky úsporné domy a přiblíží jejich vývoj a aktuální legislativu. Dalším tématem konference budou vegetační střechy a jejich realizace. Systémy vegetačních střech představí Ing. Karel Sedláček, Ph. D., manažer technické podpory značky ISOVER, a pokračovat bude pan Josef Vokál z firmy ACRE, který se realizací vegetačních střech zabývá již 20 let. Konferenci doplní Ing. Libor Urbášek , ředitel obchodu a marketingu ISOVER , s informacemi ze světa izolací – fakta a mýty o stříkaných PUR pěnách.

Součástí konference bude i odborná poradna. Dotazy je možné zasílat již nyní na adresu lucie.remenova@saint-gobain.com, nebo pak i online v průběhu přenosu.
Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
© 2007