arrows Firemní blok arrowsHilti Fleet Management
text: redakce
číslo: 10/07
Hilti Fleet Management
odeslat odeslat    tisk tisk

Před rokem přišla společnost Hilti v České a Slovenské republice se službou Hilti Fleet Management – dlouhodobým pronájmem strojů. Po dvanácti měsících úspěšného fungování rozšiřuje nabídku na tři úrovně služeb fleet managementu, z nichž si může zákazník vybrat variantu, která je pro něho nejvýhodnější.
Jednotlivé varianty se liší rozsahem poskytovaných služeb. Základní, Bronzový Hilti Fleet Management, zahrnuje Financování, kdy nájemce nepotřebuje k pořízení stroje hotovost a platí pravidelné měsíční splátky, a Servis, při němž klient v průběhu užívání nenese žádné náklady na opravy a údržbu. Ve Stříbrném balíčku k těmto službám dostává i Náhradní stroj, který eliminuje prostoje a finanční ztráty v průběhu opravy, a Zápůjční stroj navíc, zapůjčený společností Hilti pro vykrytí momentální špičky. Nejkomplexnějším typem je Zlatý Hilti Fleet Management, kdy přibývá ještě Zajištění proti krádeži, které minimalizuje škodu při odcizení nebo ztrátě stroje. Zákazník pouze nahlásí tuto skutečnost policii a dodavatel se postará o vše ostatní, včetně okamžité dodávky zařízení nového.
„Pracovní nářadí a stroje jsou velmi důležitou součástí podnikání každé firmy. Hilti Fleet Management umožňuje každému opatřit si takové nářadí, které bude přesně odpovídat jeho individuálním požadavkům a potřebám. Optimální počet vždy funkčních strojů vede u našich zákazníků jednoznačně ke zvýšení produktivity a úspoře nákladů,“ uvedl generální ředitel Hilti ČR Josef Zeidler.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007