arrows Firemní blok arrowsGlasLift 351 - novinka repertoáru firmy Uplifter CZ
text a foto: redakce
číslo: 04/10
GlasLift 351 - novinka repertoáru firmy Uplifter CZ
Společnost Uplifter CZ s.r.o. přivádí na český trh nový GlasLift 351 firmy HH-Intellitech. Samopojezdný silák GlasLift 351 tak doplňuje úspěšnou modelovou řadu GlasLift 250.
odeslat odeslat    tisk tisk

Díky vysoké rentabilitě a promyšlené provozní bezpečnosti je GlastLift 250 na nejlepší cestě stát se nejprodávanějším „all-in-one“ vakuovým montážním přístrojem v Evropě. Obsluhuje ho pouze jedna proškolená osoba a bez vynaložení velkého pracovního nákladu může pohybovat a montovat nejrůznější břemena o hmotnosti až do 250 kg, jako například skleněné, ocelové, betonové či dřevěné prvky. Jako zásadní argument pro jeho použití hovoří až 50% úspora času při montáži oken. Firma Uplifter, jako generální zástupce, však s ohledem na současný trend a stále těžší instalované skleněné prvky rozpoznala jednu možnou rezervu, a sice nosnost stroje. Ta je přitom jednou z největších předností GlasLiftu při jeho kompaktní a štíhlé konstrukci a lze ji vlastně jen těžko překonat. Avšak kde je vůle, tam se najde i cesta. Firma HH-Intellitech rozebrala GlasLift do posledního šroubku podobně jako při tuningu aut a přidala premiantovi v jeho třídě ještě více síly. Byla zesílena konstrukce rámu, maximalizována protizávaží a stroj byl vybaven novým hydraulickým válcem. Tak vzniknl GlasLift 351 s vynikající nosností do max. 350 kg. Pohon akumulátorem, stejně jako u jeho menšího bratra, umožňuje jeho úplnou mobilitu a dodává mu skvělé parametry v rychlosti montáže. Dvouokruhový vakuový systém zaručuje zvýšenou kapacitu přísavné síly 400 %.

GlasLift 351

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007